O nas

Bawię się. Poznaję kolegów. Słucham. Uczę się nowych rzeczy. Odkrywam świat wszystkimi zmysłami. Doświadczam. Marzę. Rozwijam się. Jestem bezpieczny. Myślę. Buntuję się. Pytam. Śmieję się. Tańczę. Śpiewam. Mówię.

Żłobek „Wesołe Nutki” Poznań – Dla Twojego dziecka? – Sprawdź!

Polsko – Angielski Żłobek o profilu artystycznym „Wesołe Nutki” – to miejsce dla dzieci pełne radości i muzyki. Towarzyszy nam maksyma: chcę przeżywać, chcę myśleć, śmieć się i wzruszać.

Placówka powstała z myślą o naszej najmłodszej córeczce, by wraz z rówieśnikami mogła wspólnie bawić się pod opieką wspaniałych nauczycieli – ludzi z pasją, kochających dzieci i potrafiących o nie dbać. Mądrze troszczyć się o rozwój emocjonalny dziecka, społeczny oraz edukacyjny.
To miejsce, gdzie, Rodzicu możesz spokojnie i bezpiecznie pozostawić dziecko na czas Twojej nieobecności.
W naszym zespole jest pedagog, nauczyciel wychowania przedszkolnego, muzyk, lektor języka angielskiego, pedagog specjalny.
Opiekujemy się dziećmi w wieku od 9 miesięcy do 4 lat
Wspólnie dbamy o zdrowie dzieci i ich rozwój. Dostrzegamy ich potrzeby. Uczymy samodzielności, przebywamy na powietrzu. Zabawy i zajęcia odbywają się w atmosferze swobody i pozytywnym klimacie emocjonalnym. Aktywności muzyczne, plastyczne, językowe są ściśle związane z edukacją społeczną dzieci. Stanowią uzupełnienie i naturalne wzbogacenie codziennego życia dziecka.
Przestrzegamy praw dziecka i stawiamy na samodzielny rozwój, by dziecko mogło we własnym tempie doskonalić umiejętności.
Lubimy dzieci, ich obecność wzbogaca nasze życie o radość, wzruszenie, satysfakcję, troskę i jest codziennym wyzwaniem.

„Zaprzepaszczenie dla rozwoju muzykalności wczesnych lat własnego dziecka prawie nigdy już potem nie może być nadrobione”
M. Przychodzińska

I dlatego zapraszamy właśnie do nas!!!!!
Wesołe Nutki czekają :-) :-)